لوازم یدکی کمپرسور اسکرو


Screw Compressors Spare Parts

شرکت مهندسی مبنا پیشرو تجهیز در زمینه تامین قطعات یدکی کمپرسور های اسکرو با دو رویکرد زیر به مشتریان خود خدمات ارائه می نماید:

قطعات یدکی کمپرسورهای اروپائی

با توجه به تعداد بسیار زیادی از کمپرسورهای اورجینال اروپایی هم از نوع کمپرسورهای با پاشش روغن ( Oil Injected )  و هم از نوع کمپرسورهای بدون روغن ( Oil Free ) در اکثر صنایع کشور و نیاز مبرم به قطعات اصلی و اورجینال کمپرسور های فوق، شرکت مهندسی مبنا پیشرو تجهیز با همکاری کمپانی Standard Air انگلیسT امکان تامین قطعات مورد نیاز صنعتگران محترم را بدون واسطه و با نازلترین قیمت فراهم آورده است.
قطعات یدکی کمپرسور اسکرو

قطعات یدکی کمپرسورهای داخلی

امکان تامین قطعات یدکی کمپرسورهای ساخت داخل با برندهای مختلف و امکان ارائه مشاوره در خصوص جایگرینی برند های معتبر با برندهای ناشناس نصب شده بر روی کمپرسور.  برخی از قطعات فوق عبارتند از:

شیر حداقل فشار

Minimum Pressure Valve

Screw Compressor Min Pressure Valve
شیر حداقل فشار وظیفه تنظیم فشار داخلی جهت عملکردهای سیستم های مختلف داخل کمپرسور را دارد. در خصوص تامین شیر حداقل فشار با برندهای معتبر با ما در تماس باشید

آنلودر

Intake Valve

Screw Compressor Intake Valve
آنلودر به عنوان شیر کنترل کننده هوای ورودی به داخل واحد هواساز می باشد. در خصوص تامین آن لودر با برندهای معتبر با ما در تماس باشید

واحد هواساز

Airend

AERZEN Airend
واحد هواساز یا  Airend   به عنوان قلب تپنده دستگاه می باشد و وظیفه تهیه هوای فشرده را دارد. امکان تامین قطعات واحد هواساز های رایج مانند ارزن،  روتور کمپ و … میسر می باشد.

فیلتر سپراتور

Separator Filter

Screw Compressor Separator Filter
فیلتر سپراتور وظیفه جداسازی هوا و روغن در سیکل تولید هوای کمپرسور اسکرو را دارد. جهت تامین فیلتر سپراتور با برندهای معتبر با ما در تماس باشید

فیلتر روغن

Oil Filter

Screw Compressor Oil Filter
فیلتر روغن وظیفه حذف ناخالصی ها و آلودگی های روغن بدون تغییر در خاصیت آن را دارد. جهت تامین فیلتر‌روغن با ما در تماس باشید.

فیلتر هوا

Air Filter

Screw Compressor Air Filter
فیلتر هوا جهت جلوگیری از ورود ذرات معلق در هوا به داخل کمپرسور و واحد هواساز می باشد. جهت تامین فیلتر هوا با برندهای معتبر با ما در تماس باشید.

کنترل پنل

Control Panel

Screw Compressor Control Panel
کنترل پنل وظیفه کنترل نمودن تمامی قطعات الکترونیکی داخل کمپرسور را دارد. جهت تامین کنترل پنل با برندهای معتبر با ما در تماس باشید.

رادیاتور

Radiator

Screw Compressor Radiator
رادیاتورهای کمپرسور با تقسیم به دو بخش هوا و روغن وظیفه خنک کردن روغن و هوای خروجی را دارند .جهت تامین رادیاتور با برندهای معتبر با ما در تماس باشید.

سوپاپ اطمینان

Safety Valve

Screw Compressor Safety Valve
سوپاپ اطمینان وظیفه اعلام افزایش فشار در کمپرسور ها را دارد که بسته به نوع آن یا فشار اضافه را خارج یا دستور به خاموشی کمپرسور می دهد. جهت تامین سوپاپ اطمینان با برندهای معتبر با ما در تماس باشید.