کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت کامپکت ( سری MCC )


  ( Compact Oil Injected Screw Compressors ( MCC Series

Compact Screw Compressors
کمپرسورهای سری MCC ، همان مکانیزم کمپرسور اویل اینجکت تسمه ای (MCB) می باشد با این تفاوت که کمپرسورهای فوق به هم پیوسته تولید می گردد. کمپرسورهای اویل اینجکت به دلیل متراکم نمودن هوای محیط در قسمت خروجی، هوائی همراه با روغن در رطوبت ایجاد می نمایند که امکان استفاده از این هوای تامین شده در تجهیزات به دلیل داشتن روغن و رطوبت امکان پذیر نیست، به همین علت می بایست پس از کمپرسورها خط کامل تصفیه روغن و هوا که عبارتست از تله آبگیر، مخزن، درایر و میکروفیلتر قرار بگیرد که معمولا تجهیزات یاد شده توسط عملیات پایپینگ در اتاق کمپرسور طراحی و قرار داده می شوند.
در برخی از صنایع و کارخانجات مشکل عدم فضای کافی جهت استقرار این خط کامل وجود ندارد که کمپرسورهای سری MCC مشکل فوق را به نحو ایده آلی برطرف نموده است.
MCC Series
جهت آشنائی بیشتر و کسب اطلاعات دقیق توصیه می گردد فایل معرفی محصول ” کمپرسور اسکرو با پاشش روغن بصورت کامپکت سری MCC” را از انتهای همین صفحه دانلود و مطالعه فرمائید.

ویژگی

مزایای کمپرسور اسکرو کامپکت
در کمپرسورهای سری MCC ( کامپکت ) کمپرسور به همراه مخزن، تله آبگیر، درایر و میکروفیلتر در یک شاسی طراحی و نیاز به پایپینگ و فضای زیاد را از بین می برد. شایان ذکر است کمپرسورهای فوق به دلیل محدودیت وزن تا توان 22 کیلووات امکان ساخت دارند.

مدل و مشخصات

مشخصات کمپرسورهای سری MCC بصورت کامپکت ساخت شرکت مهندسی مبنا پیشرو تجهیز به شرح زیر اعلام می گردد:
جدول مشخصات ظرفیت و فشار کمپرسورهای اسکرو کامپکت ( سری MCC )
Compact Screw Compressors Table