بلوئر ساید چنل گرینکو


GREENCO Side Channel Blower

سایدچنل چینی Greenco
Greenco-2RB2107AA11-1
کارخانه گرینکو با نام Zhejiang Greenco Industry Co. Ltd  در سال 2001 در شهرکی به نام “China Small Compressors Agglomeration City” واقع در شهر Wenling چین تاسیس گردید. شرکت گرینکو یکی از شرکت های با فن آوری بالا در زمینه ساخت تجهیزات هوای فشرده ( کمپرسور و پمپ های خلاء ) بوده که طی طرح توسعه ده ساله در حال حاضر بعنوان یکی از سازندگان اصلی بلوئرها و وکیوم های ساید چنل می باشد. در حال حاضر شرکت با سه کارخانه و اشغال فضائی در حدود 108،000 مترمربع و تجهیزات ساخت و آزمایشگاهی با اصالت آمریکائی و ژاپنی مشغول به فعالیت می باشد. فلسفه کاری کمپانی گرینکو در تولید و مدیریت یکپارچه شامل کل فرآیند طراحی و توسعه ، ساخت ابزار ، ریخته گری، مهرزنی، ماشینکاری با دقت بالا، مونتاژ و اسپری اتوماتیم، می باشد.

مکانیزم عملکردی

عملکرد بلوئرهای سایدچنل بدین گونه میباشد که با به حرکت درآمدن پروانه و چرخش آن، هوای میان پره های بلوئر سایدچنل بصورت شعاعی قرار گرفته و شتاب می گیرد و در نتیجه هوای حاصل به پروانه رسیده و باعث اختلاف فشار می گردد. این عمل هوا را از یک کانال مکش کرده و عمل دمندگی را از کانال دیگر انجام می دهد. تجهیز فوق در رده کمپرسورهای کم فشار عمل می کند که بسته به میزان دبی و فشار بصورت تک مرحله و دو مرحله ای تولید می گردد.

Side Channel Working

محدوده ظرفیت و فشار

محدوده عملکرد بلوئر و وکیوم سایدچنل گرینکو بصورت تک مرحله ای تا فشار حداکثر 430 میلی بار و ظرفیت حداکثر 530 متر مکعب بر ساعت، بصورت دومرحله ای تا فشار حداکثر 740 میلی بار و ظرفیت حداکثر 520 متر مکعب بر ساعت، بصورت سه مرحله ای تا فشار حداکثر 1040 میلی بار و ظرفیت حداکثر 170 متر مکعب بر ساعت می باشد.
جدول مشخصات بلوئر سایدچنل گرینکو بر حسب فشار و ظرفیت
Greenco Specification Table