مولد اکسیژن برج دوقلو


Twin Tower Oxygen Generators

PSA Twin Tower Oxygen Generators
مولدهای اکسیژن برج دوقلو ( Twin Tower ) مدل Oxypure ساخت شرکت Noxerior ایتالیا می باشد. مولدهای فوق به نسبت مولدهای فوق به نسبت مولدهای اکسیژن مدولار دارای قدرت و ظرفیت بالاتری می باشد.
Twin Tower Oxygen Generators
مولدهای فوق امکان تامین ظرفیت 100 نرمال مترمکعب بر با خلوص 95% دارند. مشخصات کلی مولدهای اکسیژن برج دوقلو سری Oxypure به شرح زیر می باشد.
Oxypure twin tower Oxygen Generatoes

ویژگی

از جمله ویژگی های مولدهای اکسیژن برج دوقلو سری Oxypure می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مصرف پائین انرژی

با توجه به طراحی های صورت گرفته در تجهیز فوق مصرف انرژی تا حد بسیار زیادی کاهش می یابد.
اکسیژن ساز

قابلیت اطمینان بالا

با توجه به استفاده از قطعات بسیار با کیفیت، شیرهایی با بدنه استیل ضدزنگ، پایپینگ مهندسی و نصب سیستم PLC صنعتی دائم کار، تجهیز فوق تجهیزی بسیار مطمئن می باشد.

ابعاد مناسب

مشخصات ابعادی تجهیز فوق در بزرگترین مدل به شکلی طراحی شده که انکان حمل و نقل در یک اسکید وجود دارد و همین امر باعث کاهش هزینه های حمل و نقل می گردد.

نصب آسان

با توجه به یکپارچه بودن تجهیز فوق نصب آن به آسانی صورت می پذیرد و امکان همگن سازی و سازگاری با سایر تجهیزات نیز بسیار بالا است.

مدل و مشخصات

مشخصات و مدل های مولد اکسیژن برج دوقلو سری Oxypure  تامین شده توسط شرکت مهندسی مبنا پیشرو تجهیز به شرح زیر اعلام می گردد:
جدول مشخصات ظرفیت مولدهای اکسیژن دو برج  ( Twin Tower)
Twin Tower Oxygen Generators Specification
همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید فایل معرفی محصول “مولد اکسیژن دو برج سری OXYPURE” ” که در پائین همین صفحه می باشد را مطالعه فرمائید.