کمپرسورهای اسکرو بدون روغن


Oil Free Screw Compressors

کمپرسورهای Oil Free از لحاظ عملکرد ملنند کمپرسورهای Oil Injected می باشند با این تفاوت که به دلیل استفاده از پوشش های خاص ( مانند پلی سرامیک ) بر روی روتور، نیازی به استفاده از روغن ندارند. کمپرسورهای فوق از نظر سیستم خنک کاری به دو نوع هوا خنک ( Air Cooled ) و آب خنک ( Water Cooled ) تقسیم می شوند.
کمپرسورهای فوق در صنایعی که جهت استفاده از هوای فشرده دارای حساسیت بالائی نسبت به آلایندگی روغن هستند مانند صنایع داروئی، صنایع غذائی، صنایع پت (PET) و … مورد استفاده قرار گرفته و بعضا در صورت عدم استفاده از این نوع کمپرسور در خط تولید برخی از شرکتهای داروئی و غذائی موفق به اخذ استانداردهای لازم نمی گردند.
Almig Oil Free Compressors

معرفی کمپانی ALMiG آلمان

Almig Screw Compressors
کمپانی ALMiG در شهر کوگن آلمان واقع می باشد. کمپانی فوق با قدمتی طولانی با هدف کیفیت، نوآوری و مشتری مداری در صنعت هوای فشرده در حال حاضر فعالیت می نماید. کمپانی فوق از سال 1923 بعنوان کارگاهی کوچک جهت تولید پمپهای باد جهت اتومبیل فعالیت خود را آغاز ودر حال حاضر نه تنها به عنوان سازنده کمپرسور بلکه بعنوان یکی از شرکت های پیشرو در ساخت پکیج های سفارشی نیز می باشد.
کمپانی ALMiG آلمان بعنوان یکی از تولیدکنندگان خوشنام و صاحب تکنولوژی در زمینه ساخت کمپرسورهای اسکرو اویل فری می باشد و کمپرسورهای مختلفی از این کمپانی در صنایع کشور مشغول به کار است.
شرکت مهندسی مبنا پیشرو تجهیز بعنوان پایگاه تخصصی هوای فشرده تامین کننده کمپرسورهای اویل فری سری Lento ( تک مرحله ای ) و سری Simplexx ( دو مرحله ای ) می باشد.