بلوئر ساید چنل رونتای


RONTAI Side Channel Blower

بلوئر تایوانی
Rontai RT-9220
کارخانه رونتای با نام Ron Tai Electrical Engineering Co. Ltd. در سال 1972 میلادی با تولید تجهیزات مرتبط با فشار هوا و هیدرولیک شروع به فعالیت نمود. در سال 1994 با تاسیس کارخانه موتور اقدام به تولید موتورهای القائی کرد. در سال 1998 شرکت رونتای با هدف توسعه و ترکیب ،تولید نسل جدید بلوئرها ( بلوئرهای ساید چنل ) را آغاز نمود. در حال حاضر و با گذشت حدود 20 سال از تولید بلوئرهای ساید چنل ، شرکت رونتای به جایگاه خوب و ویژه ای در صنعت ایران دست یافته است. شرکت مهندسی مبنا پیشرو تجهیز نیز با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در زمینه مهندسی، فروش و خدمات این محصول ، تامین و انتخاب صحیح تجهیز فوق را بعنوان رسالتی در صنعت ایران برای خود در نظر گرفته است.

مکانیزم عملکردی

عملکرد بلوئرهای سایدچنل بدین گونه میباشد که با به حرکت درآمدن پروانه و چرخش آن، هوای میان پره های بلوئر سایدچنل بصورت شعاعی قرار گرفته و شتاب می گیرد و در نتیجه هوای حاصل به پروانه رسیده و باعث اختلاف فشار می گردد. این عمل هوا را از یک کانال مکش کرده و عمل دمندگی را از کانال دیگر انجام می دهد. تجهیز فوق در رده کمپرسورهای کم فشار عمل می کند که بسته به میزان دبی و فشار بصورت تک مرحله و دو مرحله ای تولید می گردد.

بلوئر سایدچنل تایوانی

محدوده ظرفیت و فشار

Rontai RT- 4018-1
بلوئرهای سایدچنل تک مرحله ای دارای فشار پائین تری نسبت به ساید چنل های دومرحله ای هستند.  محدوده عملکرد بلوئرهای سایدچنل رونتای بصورت تک مرحله ای تا فشار حداکثر 450 میلی بار و ظرفیت حداکثر 1200 متر مکعب بر ساعت می باشد. مشخصات بلوئرهای تک مرحله ای رونتای به شرح زیر می باشد:
Rontai Specification Table
Rontai RT - 33026
بلوئرهای سایدچنل دو مرحله ای دارای فشار بالا تری نسبت به ساید چنل های تک مرحله ای هستند.  محدوده عملکرد بلوئر و وکیوم سایدچنل رونتای بصورت دو مرحله ای تا فشار حداکثر 700 میلی بار و ظرفیت حداکثر 570 متر مکعب بر ساعت می باشد. مشخصات بلوئرهای دو مرحله ای رونتای به شرح زیر می باشد:
Rontai Specification Table