شرکت مهندسی و تامین مبنا پیشرو تجهیز

 

 

 

 

 

  

 

 

شرکت مهندسی و تامین مبنا پیشرو تجهیز (سهامی خاص) با ماهیت مهندسی – بازرگانی و با هدف تامین کالا و ارائه خدماتمهندسی در زمینه های هوادهی عمقی ، هوادهی سطحی ، انتقال مواد ، انتقال سیال ، سیستم پمپاژ ، سیستم های تحت فشار ، سیستم های خلاء و سایر خدمات صنعتی وابسته در صنایعی مانند آب و فاضلاب ، سیمان ، آرد ، قند ، چوب و کاغذ ، صنایع شیمیائی ، صنایع غذائی ، صنایع داروئی ، شیلات و نفت و پتروشیمی با بهترین برندهای جهان مشغول فعالیت می باشد.

همچنین این شرکت با ارائه مشاوره در صنایع مختلف در زمینه انتخاب ، جایگزینی ، بهینه سازی و ممیزی تجهیزات صنعتی مانند انواع پمپ ، بلوئر و کمپرسور و طراحی و اجرای تاسیسات مکانیکی ، موتورخانه ، تلمبه خانه و تصفیه آب و فاضلاب و تعمیر ات آنها خود را نسبت به سایر همکاران متمایز نموده است.

 

 

 


 

پمپ سانتریفوژ صنعتی

پمپ سانتریفیوژ افقی

پمپهای سانتریفیوژ پر مصرفترین نوع پمپ می باشد که با توجه به ساختمان و کارکرد در موارد و صنایع گوناگون و متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پمپ می تواند از مصارف خانگی و کوچک تا مصارف صنعتی را پوشش دهد به صورت کلی پمپ های سانتریفیوژ با دید گاههای مختلفی نظیر متریال، جهت محور دوران، نوع پروانه، مستغرق بودن، کاربری و تعداد طبقات، طبقه بندی می شوند. در پمپهای یک طبقه پمپاژ سیال در یک مرحله  انجام شده و معمولا دارای هد پایین یا متوسط می باشند.

 پمپهای سانتریفیوژ تقریبا در همه صنایع مورد استفاده قرار می گیرند و بر حسب نوع سیال و پارامترهای دیگر می توانند با استانداردهای API،DIN ، ISO و... تولید و عرضه گردند. همچنین این پمپها دارای تنوع در ساختار نیز میباشد. از جملهEnd Suction، Double Suction، Split Case و ... .


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کاربرد پمپ سانتریفیوژ

افزایش فشار و پمپاژ سیال در بخش های صنعتی، کشاورزی و ساختمانی

بوستر پمپ های آبرسانی و آتشنشانی

سیستم های شستشوی صنعتی

 

محل قرارگیری: صفحه اصلیمحصولاتپمپپمپ سانتریفیوژ صنعتی

آدرس : تهران صندوق پستی 135-14455

تلفن :  44355269 - 44957553 - 021

فاکس (24 ساعته) : 89782265 - 021

همراه : 9614955 - 0939 

         9614966 - 0939

ایمیل : info@mabna-co.com 


Scroll to Top